Kdo nebo co je HvDesign?

Mé jméno je Václav Holub a designem se živím již deset let. Vše začalo již na základní škole, po které jsem se díky zálibě v kreslení a obecně v umění rozhodl jít na obor počítačová grafika. Rodiče byli vždy pozorní k mým přáním a potřebám, a proto jsem se namísto argumentace, proč jít na jinou školu, setkal s podporou a uznáním mých tužeb. Za to jsem jim velmi vděčný.

Nebýt obecných předmětů, kterým se na žádném studiu nedá vyhnout, označil bych onu střední školu (SŠ INFOTECH - Obalová technika, Počítačová grafika) za dokonalou. Brzy po jejím absolvování jsem však zjistil, že má spokojenost není stoprocentní. Cítil jsem, že mou vášní je podnikat – nespoléhat na nadřízené a podřízené, ale sám projít cestou hledání zakázky přes komunikaci se zákazníkem až k případné realizaci projektů.

Podařilo se! Spojení těchto dvou životních linií dalo vzniknout malé firmě HvDesign, kde naleznete velký zápal pro práci v oblasti grafiky a snahu hledat stále nové moderní postupy pro maximální spokojenost zákazníků.

... a jaké vám nabízím dovednosti?

Grafické programy
Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop

Fotografování
Fotoaparáty:
Canon EOS 5D Mark II
Canon EOS 30D
Objektivy:
Canon 70-200mm f/2,8 L IS II USM
Samyang 14mm f/2,8 Ultra Wide
Canon 50mm f/1,8 Portrait
Tamron 70-300mm f/4-5,6 Tele-Macro

Tvorba webu
HTML, CSS, PHP, MySQL

Kam dál?/Podrobnosti - CO VÁM NABÍZÍM ...

© Hv Design 2023