Co nabízím?

Je jisté, že každá firma může velmi dobře fungovat i bez vizualizace. Záleží především na přístupu a schopnosti komunikovat se zákazníky. Pravdou však je, že pokud doplníte profesionální přístup moderním, zajímavým a především poutavým designem, maximalizujete efekt a dosah svého snažení. Můžete tak dvojnásob rozšiřovat povědomí o vaší dobře odvedené práci. Toto pravidlo však nemusí platit jen pro firmu, ale i pro libovolné produkty, akce, reklamní materiály či jednotlivce.
Pomohu vám prodat vaše schopnosti.

Logo/Logotyp

Od prvních náčrtů až ke konečné verzi zpracované v profesionálním programu Adobe Illustrator s možností kompletního logomanuálu. Rád poradím a poskytnu názor, co považuji ve vašem případě za ideální, nikdy však nezapomenu na to, že jde o realizaci vašeho přání.
Ukázka log ...

Web/Webdesign

Potřebujete prezentaci na internetu? Nabízím vám konzultaci, kterým směrem se vydat. Vizitka na internetu? Propracovaný informační web? Internetový obchod? Připravím vám grafický návrh, který budeme společně připomínkovat a upravovat až k vaší plné spokojenosti. Jsem schopen zrealizovat web včetně programování, nabízím však také variantu vámi zvoleného programátora, kterému rád připravím všechny potřebné podklady. Váš web bude nápaditý, přehledný a funkční. Nabízím znalosti v HTML, CSS, PHP, MySQL a Adobe Photoshop.
Ukázka webů ...

Plakát

Vaše akce či produkty mohou být dokonalé, ale potřebují, aby vešly ve známost u cílové skupiny. Pomohu vám s přilákáním pozornosti. Vytvořím pro vás originální a nepřehlédnutelný plakát. Je libo doplnit plakát fotografií nebo kresbou? Rád vytvořím vámi zvolenou variantu.
Ukázka plakátů ...

Sazba/Tisk

Existují obce, města, podniky, jednotlivci, kteří potřebují rozšířit informace o své práci ke konkrétním čtenářům. Chtějí či potřebují zaujmout, prezentovat se či jen pobavit. Pomohu vám s celkovou realizací tohoto náročného projektu. Nabízím znalost práce v programu Adobe InDesign, který je ideální pro profesionální sazbu bulletinů, oběžníků či nejrůznějších periodik.
Ukázka sazby ...

Kresba

Potřebujete titulní stranu pro svůj časopis, kreslený vtip, který bude provázet vaše myšlenky na stránce, nebo maskota, který bude reprezentovat váš projekt či firmu? Rád se pokusím o zhmotnění vaší představy, ať už pomocí jednoduchého náčrtu rukou nebo propracované kombinační techniky kresby a vektoru Adobe Illustratoru.
Ukázka kreseb ...

Fototgrafie

Potřebujete ozdobit zeď poutavým obrazem? Potřebujete části vaší firmy nafotit do brožury? Potřebujete kalendář pro své zákazníky? Potřebujete fotky vašich produktů? Jednoduše, potřebujete kvalitní fotografie ať už k prezentaci či jinému použití? Nabízím vám zkušenosti s fotografováním a odpovídající techniku, díky čemuž docílíme přesně takových fotografií, jaké si představujete.
Ukázka fotografií ...

© Hv Design 2024